Farklı olmak için yapıldı.

CSUN aşağıdaki yüksek verimli mono ve poli kristal panelleri sağlar:

  • QSAR I & II
  • WARATAH
  • Standart Mono Serisi
  • Standart Poli Serisi

Yeni: QSAR II ve WARATAH

QSAR II (monokristal) ve WARATAH (polikristal) panelleri üç yerine 5 busbar'a sahiptir, böylece daha verimli akım toplanması ve uzun süreli performansın artırılması sağlanır.

QSAR II hücreler yarı iletken üretiminde standart olan yeni bir birleştirme oluşumu teknolojisini kullanır. Bu teknoloji azınlık taşıyıcının ömürlerinin geliştirilmesine ve üretimdeki hücre performansının çok sık dağılımına olanak sağlar. QSAR II hücreleri PID'den arındırılmıştır ve ilerideki hücre verimlilik artışı, paneldeki ortalama güç dağılımının da artmasına imkan tanır.

WARATAH, yüksek verimli polikristal panellerimizin yeni serisidir. Bu seri ile polikristal hücre dönüşüm verimliliğinde 17.95% ile yeni bir rekor kırdık.  WARATAH, hücre ve panel tasarımlarına entegre etmek üzere özel bir taşıyıcı iletim teknolojisi kullanarak, kapsülleme sonrası hücre ve panel verimliliğini artırır. WARATAH teknolojisinin benzersiz tasarımı sayesinde metalizasyon sürecindeki kusurlu oranı azaltarak, üretim kontrolüne benzersiz katkı sağlar. Ek olarak, WARATAH'ın benzersiz tasarımı sayesinde kullanım sırasındaki gözle görülmeyen çatlaklardan dolayı oluşan güç kayıplarını azaltır.

Yararları

  • Uluslar arası sertifikalandırma kuruluşları tarafından belirlenen yüksek panel standartları, panellerimizin dünyanın her noktasında verimli kullanılacağını sağlamıştır.
  • Sahil kenarı veya çiftlik alanları gibi bölgelerde amonyak ve tuz etkisine karşı direnç gösterir.
  • 25 mm bir çap ve 23 m / s arasında bir hız ile dolu etkisi testi.

Sertifikalanmış Kalite

Üretim hatları uluslararası kalite ve çevre standartları olan ISO 9001 ve 14001 sertifikalıdır. Panellerimiz,  IEC 61216 ve 61730, UL 1.703 ve MCS. gibi tüm büyük kalite ve güvenlik kuruluşları tarafından test edilmiştir ve küresel kullanım için onaylanmıştır

Panel performansı

Her bir güneş panelinin değeri, kullanımı sırasında ürettiği güç tarafından belirlenir. CSUN panelleri dünyaca ünlü laboratuvarların testlerinde ve gerçek projelerdeki kullanımında olağanüstü yüksek performans göstermiş ve müşterilerine daha yüksek enerji üretimi ve yatırımlarına harika kazanımlar sağlamıştır.

"Gerçek hayatta" Güç üretim performans: 1.5 MW zemin kurulumu projesi, Jindrichuv Hradec, Çek Cumhuriyeti
Bu proje CSUN'ın 210 Wp polikristal panellerini kullanır ve Kasım 2008'de elektrik şebekesi bağlanmıştır. Şubat 2009'dan Aralık 2012'ye kadar,  bu projenin AC elektrik çıkışı beklenenden çok fazla çıkarak 6.55 GWh oldu. Panellerin her bir kilowatt'ı yılda 1092.1 kWh elektrik üretmektedir.