Garanti & Sigorta

10 Yıl Ürün Garantisi

CSUN ürünlerinin malzemede ciddi gözle görülür kusurlardan arındırılmış olduğunu ve IEC61215, IEC61730 ve UL1703 standartları ile belirlenen işçilik veya normal uygulama ve kullanımda oluşan olağandışı bir güç çıkışı kusurlarından arındırılmış olduğunu, CSUN'ın kurulum ve servis koşullarını belirten kurulum klavuzunda da belirtildiği gibi başlangıç tarihinden itibaren 10 yıldır.

25 Yıl Güç Çıkışı Garantisi

Normal uygulama, kullanım, kurulum ve servis koşullarında (CSUN'ın kurulum klavuzunda belirtildiği gibi) garanti başlangıç tarihinden itibaren 25 yıl boyunca CSUN garanti etmektedir:

CSUN polikristal ürünlerinin ilk çıkış gücü CSUN'ın ürün veri sayfasındaki minimum çıkış gücünün %97,5'inden daha az olamaz, daha sonra çıkış gücü kaybı her yıl %0,7'yi aşamaz ve 25. yılda %80,7 ile sonuçlanır.

CSUN monokristal ürünlerinin ilk çıkış gücü CSUN'ın ürün veri sayfasındaki minimum çıkıs gücünün %96,5'inden daha az olamaz, daha sonra çıkış gücü kaybı her yıl %0,68'i asamaz ve 25. yılda %80,18 ile sonuçlanır.

Detaylı koşullar için lütfen CSUN'ın ürün garanti dökümanını inceleyin.

Üçüncü Şahıs Sigortası

Müşterilerimizin yatırımlarındaki kazançlarını korumak ve risklerini en aza indirmek için CSUN, Amerikan Power Guard firması ile 3.şahıs sigortası sunmaktadır. Bu sigorta ile CSUN panelleri şirketin iş performansından bağımsız olarak garanti altındadır. CSUN 2013 yılında Japonya'daki müşterileri için 3.şahıs sigortası olarak benzer YDPIC SolarSafe'i seçmiştir.

  • 25 yıllık geçerlilik
  • Bekleme süresi olmadan hemen geçerlidir
  • Dünya genelini kapsar
  • İptal edilemez
  • Bankaların ve borç verenlerin ihtiyaçlarına uygundur
  • 3.şahıs iflas hakları

Power Guard sigortasının kaydı CSUN tarafından yapılmaktadır. CSUN, satılan bütün ürünlerin seri numarasını Power Guard'a raporlamaktadır. Müşterilerimiz online olarak Power Guard kapsamlarını görebilirler (http://powerguardsnverify.com). Bu sigorta hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen satış temsilcinize danışın veya CSUN'ın müşteri destek bölümüne başvurun (customer_service[at]chinasunergy.com).